ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні запустили платформу з протидії кібератакам на виборах 2019 року

Служба безпеки України (СБУ) підписала з Дніпровською міською радою меморандум, який підсилює захист інформаційно-телекомунікаційних систем органів місцевого самоврядування

Depo.Влада
14 листопада 2018 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу СБУ.

Зазначається, що СБУ впровадила платформу MISP-UA у зв'язку із запланованими у 2019 році виборами президента України та народних депутатів Верховної Ради України, під час яких очікуються кібератаки з боку Росії.

Також кіберохорона СБУ підкреслює, що технологія буде сприяти ефективному реагуванню на кібернетичні атаки, передусім високого ступеня складності.

"В межах підписаного з Дніпровською міською радою меморандуму щодо використання платформи MISP-UA фахівцями СБУ забезпечений обмін технологічною інформацією про наявних і потенційних кіберзагрозах в режимі реального часу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, секретар Центральної виборчої комісії (ЦВК) Наталія Бернацька повідомила, що в Центрвиборчкомі також створять підрозділ із кібербезпеки.

Довідка: Платформу з відкритим програмним кодом MISP (Malware Information Sharing Platform) створили співробітники Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ. Вона забезпечує збір та обробку інформації про інциденти кібербезпеки.

MISP платформа широко використовується у всьому світі, а також відповідає міжнародним стандартам ЄС і НАТО й застосовується основними міжнародними суб'єктами у сфері кібербезпеки FIRST, CIRCL, CiviCERT, NATO NCI Agency

Більше новин політики читайте на Depo.Влада