В Україні "загубилися" $200 тис. від США на реформування прокуратури (ДОКУМЕНТ)

Надані США $200 тис на реформування прокуратури не надійшли на її рахунки
Depo.Влада
18 лютого 2016 20:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу БПП.

Близько 50 народних депутатів України з різних фракцій підписали лист-звернення до Сенату США, до сенатора Роберта Джонса Портмана, члена Комітетів Сенату США з національної безпеки та справ уряду, з бюджету, з фінансово-економічних питань, з питань енергії та природних ресурсів, у якому висловили стурбованість щодо використання коштів, виділених США, з метою кадрового оновлення та реформування системи органів прокуратури України. 

$200 тис для проведення кадрових конкурсів, зокрема, розробки спеціальних тестів для реформування прокуратури, на рахунки Генпрокуратури України не надійшли. Крім того, відсутні документи, які б підтверджували передачу таких тестів Генпрокуратурі України.

Українські парламентарі звернулись до Сенату США та сенатора сенатора Роберта Джонса Портмана з проханням звернути увагу на цю проблему. У своєму зверненні депутати попросили Сенат США та сенатора звернутися до Генеральної прокуратури України з проханням надати вичерпну інформацію, чи відповідає дійсності інформація про ненадходження коштів на її рахунки. А також з’ясувати, які результати службового розслідування Генеральної прокуратури України, яка проводила розслідування з цього приводу, а також, ким були освоєні зазначені кошти.

В Україні "загубилися" $200 тис. від США на реформування прокуратури (ДОКУМЕНТ) - фото 1

В Україні "загубилися" $200 тис. від США на реформування прокуратури (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: ГПУ, БПП