В Україні з'явиться Єдиний державний демографічний реєстр

Кабінет міністрів України затвердив порядок ведення Єдиного державного демографічного реєстру та надання з нього інформації, взаємодії між уповноваженими суб'єктами, а також здійснення ідентифікації та верифікації

Depo.Влада
18 жовтня 2017 14:04
ФОТО: depo.ua

Відповідний проект постанови було схвалено на засіданні уряду, передає Depo.ua.

Міграційній службі доручено вжити заходи для забезпечення адміністрування реєстру, у тому числі технічного й програмно-технологічного супроводу баз даних, обслуговування спецобладнання головного і резервного обчислювальних центрів.

Крім того, Міграційна служба зобов'язана почати роботи з техпідтримки програмного забезпечення реєстру, технічної і інформаційної підтримки користувачів шляхом укладання відповідних договорів із держпідприємством "Документ".

При цьому граничний норматив рентабельності послуг з адміністрування реєстру не має перевищувати 10%.

Метою ведення реєстру є ідентифікація особи для оформлення, видачі, обміну документів, а також облік інформації про реєстрацію місця проживання або місця перебування громадян.

При цьому забороняється вимагати від громадян для внесення до реєстру персональні дані, які стосуються етнічного походження, раси, політичних або релігійних переконань, обвинувачень у вчиненні злочинів, здоров'я або статевого життя.

Інформація в реєстрі є конфіденційною.

Кожен громадянин, персональні дані якого внесено до реєстру, має право на безоплатне отримання довідки про внесену інформацію, а також на отримання повідомлення про кожен випадок передачі будь-кому інформації про нього.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада