В Україні з 1 січня може припинити роботу реєстр е-декларацій

З 1 січня 2017 року ДП "Українські спеціальні системи" не зможе забезпечити стабільну роботу Єдиного державного реєстру е-декларацій та відповідні умови подання е-декларацій
Depo.Влада
31 грудня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua
В Україні з 1 січня може припинити роботу реєстр е-декларацій
В Україні з 1 січня може припинити роботу реєстр е-декларацій

Про це йдеться в повідомленні на сайті держпідприємства, передає Depo.ua.

В Україні 1 січня 2017 року починається другий етап електронного декларування. За інформацією Нацагентства з питань запобігання корупції (НАПК) на цьому етапі кількість суб'єктів декларування може досягла 2 млн осіб. При такому збільшенні навантаження на ресурси реєстру стабільність його роботи опиниться під загрозою, йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в реалізованій конфігурації Реєстру наявні ресурсні можливості дозволяють проводити до 5 тисяч одночасних сесій, а також зберігати і обробляти до 1 млн е-декларацій на рік.

У той же час, з 1 січня кількість одночасних сесій може вирости до 70 тисяч і буде на порядок вище в дні пікових навантажень, а саме – в кінці строку подання е-декларацій. Кількість декларацій на другому етапі декларування з 1 квітня може досягти 2,5 млн, повідомило держпідприємство.

"Українські спеціальні системи" неодноразово акцентували увагу на проблемах, пов'язаних з недостатністю ресурсів Реєстру. Також, надали НАПК рекомендації та пропозиції щодо переліку додаткового обладнання і модернізації Реєстру. Були запропоновані рішення, реалізація яких дозволила б істотно знизити навантаження на існуюче обладнання та забезпечити належну роботу реєстру на другому етапі е-декларування. Безумовно модернізація та дообладнання це процеси, які вимагають часу, але вони досі не розпочаті", - підкреслюється в повідомленні ДП "УСС".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада