В Україні притягнуті до відповідальності 54 російських військових. Шестеро вже сидять

В Україні притягнуто до кримінальної відповідальності 54 російських військових
Depo.Влада
17 червня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, передає depo.ua.

"54 таких громадян Росії. Вони самі це підтверджують. Вони притягнуті до кримінальної відповідальності. Хочу, щоб всі чітко розуміли, що це означає. Це оголошення підозри громадянину", - сказав він.

Вовк додав, що з них під вартою перебувають 13 осіб, справи п'яти з яких уже передано до суду. Ще шість осіб вже засуджено на терміни від семи до 13 років.

Крім того, начальник слідчого главку СБУ розповів, що проти деяких росіян відкриті кримінальні справи заочно, серед них - колишній командир бойовиків Ігор Гіркін, "отаман всевеликого війська донського" Микола Козіцин, міністр оборони Росії Ігор Шойгу та інші.

Вовк також додав, що СБУ ретельно розслідує причетність до терористичних дій росіян, які приїжджають воювати в Україну без документів і має вже багато томів таких доказів.

Нагадаємо, що, зокрема, в Києві перебувають під вартою двоє російських військових - сержант Олександр Александров і капітан Євген Єрофеєв - які були затримані під час бою в Луганській області і визнали себе штатними військовослужбовцями збройних сил Росії.