В Україні понад 11,7 тис. бійців АТО отримали статус учасника бойових дій

Станом на 20 березня 2015 року статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військовослужбовців і працівників Збройних сил України - учасників антитерористичної операції
Depo.Влада
20 березня 2015 10:02
ФОТО: depo.ua

Про це заявив виконуючий обов'язки спікера Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

«На сьогоднішній день, статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військовослужбовців і працівників ЗСУ - учасників АТО. На цьому тижні в міжвідомчу комісію Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО направлено матеріали ще на 1 тис. 521 військовослужбовця і працівника ЗСУ», - заявив Селезньов.

Також, за його словами, міністр оборони України підписав черговий наказ про нагородження відомчими відзнаками 119 військовослужбовців учасника АТО.

Зокрема, за особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході АТО, військовослужбовці сил спеціального призначення і офіцер Генштабу ЗСУ отримали нагрудні знаки за військову доблесть.

Крім цього, зазначив спікер, Міноборони підготувало і направило президенту України документи щодо нагородження державними нагородами ще на 38 військовослужбовців - учасників АТО.