В Україні почали розтягувати Саакашвілі на піар

Зараз "аура" Міхо потрібна всім. Всі хочуть попіаритися на його прізвищі
Depo.Влада
23 лютого 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
В Україні почали розтягувати Саакашвілі на піар
В Україні почали розтягувати Саакашвілі на піар

Саакашвілі в Україні – бренд, яким користується, щоправда, не лише сам одеський губернатор, але й інші політичні сили. Так, вчора заступник голови фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв заявив, що серед кандидатур на посаду прем'єр-міністра фракція партії "Самопоміч" розглядала нинішнього голову Одеської облдержадміністрації. "Ми обговорювали три кандидатури всередині фракції для того, щоб запропонувати їх президенту, "Народному фронту", іншим колегам по коаліції, коли ми там були. Двоє з цих кандидатів - це іноземці, а один - Михайло Саакашвілі, який вже прийняв українське громадянство", - сказав Соболєв.

Варто зауважити, що "Самопомочі" Михайло Саакашвілі особливо-то й непотрібен. А сам  Єгор Соболєв, який озвучив такий варіант, не дуже-то й підконтрольний Садовому. Втім, за великим рахунком, "Самопомочі", яка явно заплуталася в тому, куди рухатися далі й почала втрачати рейтинги, зараз може стати в нагоді політична "аура" Саакашвілі. Втім, піар на тому, що його кандидатуру розглядали, абсолютно не означає, що в решті-решт у Садового підтримають саме Саакашвілі. Тим паче, за словами Соболєва, є ще два кандидата-іноземці. За чутками, мова йде про польського реформатора Лешека Бальцерович та екс-прем’єра Швеції Карла Більдта. Їх кандидатури виглядають зовсім фантастично і це вже буде гіперпорожній піар "Самопомочі", якщо їй прийде в голову озвучити ці прізвища.

Якщо ж говорити про Сакакашвілі, то, як писав раніше Depo.ua, свої види на свого однокурсника маються й у Петра Порошенка, який хотів би тримати біля себе такий політичний "акумулятор", яким, безумовно, є Міхо. Загалом же, і для Садового, і для президента чим довше Саакашвілі – не прем’єр, тим довше ним можна користуватися для самопіару. До речі, туди ж подалися і "младореформатори" з БПП - Мустафа Найєм , який роздумує піти на вибори з Саакашвілі, якщо той "визначиться з концепцією". І вже Тимошенко відсилає Саакашвілі до Порошенка, щоб грузинський реформатор вимагав перевиборів. 

Тим паче, що зараз пішли розмови про те, що на крісло прем’єра може претендувати нинішній секретар РНБО Олександр Турчинов. Якщо він все ж таки захоче очолити уряд, то це стане теоретичною можливістю домовитися з "Народним фронтом" без проведення перевиборів. Втім, знаючи оточення Турчинова, можна прогнозувати, що з нього вийде Яценюк №2 – як-ніяк, а навіть оточення у них з діючим прем’єр-міністром – однакове…

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада