ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні підтримують ідею заміни податку на прибуток податком на виведений капітал, - Порошенко

Українські виробники та інвестори підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, а міжнародні партнери України готові надати консультативну допомогу у запроваджені цього ефективного засобу, наголошує президент Петро Порошенко

Depo.Влада
23 травня 2018 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу президента.

За словами президента, це питання обговорювалось сьогодні під час зустрічі з українськими виробниками та інвесторами і вони підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

"Ми сьогодні дійсно підняли це питання під час зустрічі з українськими виробниками. І переконалися у потужній підтримці тих виробників, які інвестують в Україну, які створюють нові робочі місця, які займаються виробництвом, які намагаються інвестувати в ті чи інші галузі в тих чи інших регіонах, у потужній стовідсотковій підтримці заміни податку на прибуток податком на виведений капітал", - зазначив Глава держави у коментарі представникам ЗМІ.

Президент також розповів, що вчора під час переговорів з президентом Естонії Керсті Кальюлайд обговорював питання податку на виведений капітал, оскільки в Естонії він вже давно запроваджений.

"Рекомендація Естонії: перша – це не призвело до скорочення бюджетних надходжень. Друге – це дуже ефективно працює в країнах європейського союзу. Третє – вони готові надати нам радників і захищати разом з нами ефективність цього засобу. І четверте – дискредитація цього податку з боку окремих лобістів не пройде", - підкреслив він.

"Що це означає? Кожна інвестиція, яку ти робиш в Україну, ти робиш без сплати податку. Кожна копійка, яку ти виводиш з бізнесу – заплати з неї податок. Це спрощує систему оподаткування. Це стимулює інвестиції в Україну, які нам потрібні як повітря", - наголосив Петро Порошенко. Президент додав, що це необхідно враховувати при бюджетному плануванні, однак це абсолютно потужний і ефективний засіб для того, щоб забезпечити економічне зростання.

Нагадаємо, що вчора, 22 травня, Порошенко обговорив з естонською коллегою українські реформи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада