В Україні набув чинності закон, що дозволяє іноземцям служити в ЗСУ

Сьогодні в Україні набув чинності закон, який дозволяє іноземцям служити в лавах ЗСУ
Depo.Влада
12 листопада 2015 11:06
ФОТО: depo.ua

Законом № 716-VIII, опублікованим 11 листопада в газеті "Урядовий кур'єр" іноземцям та особам без громадянства надається легальна можливість служби за контрактом у ЗСУ та інших військових формуваннях, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За рахунок іноземців, які увійдуть до лав ЗСУ та інших військових формувань, зменшиться необхідність призову на військову службу під час мобілізації в особливий період громадян України.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства".

Відповідно до закону, іноземці та особи без громадянства, які відповідно до закону вперше приймаються на військову службу в ЗСУ, беруть офіційні зобов'язання неухильно дотримуватися Конституції та законів України, сумлінно виконувати обов'язки військової служби.

У свою чергу президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо проходження військової служби у Збройних силах України іноземцями та особами без громадянства" 3 листопада.

Більше новин читайте на Depo.Життя