ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні готують законопроект про "прощення" путінолюбів

В Україні готують законопроект "Про прощення", відповідно до якого громадянам, які підтримали "русскій мір", пропонують попросити "прощення" в українського народу та держави

Depo.Влада
12 березня 2018 09:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив екс-депутат Верховної ради Андрій Сенченко на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Проект Закону України "Про прощення": дуже важливі статті. Стаття 15. Текст прохання про прощення. ​Я, громадянин України (прізвище, ім'я і по батькові), в період збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни вчинив в інтересах держави-агресора на шкоду інтересам України кримінальне правопорушення, обставини про яке (які) викладені мною в заяві про вчинене кримінальне правопорушення, яка надана мною разом з даним проханням про прощення. ​Визнаю свою провину, щиро каюсь та прошу в українського народу та держави прощення за вчинений (ні) мною злочин (и).
​Прошу застосувати до мене процедуру прощення та альтернативне покарання, передбачене Законом України "Про прощення", - написав Сенченко.

Він пояснює, що альтернативне основне покарання передбачає "тимчасове позбавлення права на роботу в органах державної влади та місцевого самоврядування, роботу в постійно діючих допоміжних органах президента України та органів державної влади, на роботу в складі виборчих комісій на виборах президента України, народних депутатів України, місцевих виборах та загальнодержавному референдумі, права на військову службу, роботу в правоохоронних органах та органах судової влади, права на викладацьку діяльність, права бути обраним президентом України, народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільським, селищним, міським головою та старостою, а також призупинення права брати участь у виборах президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів,старост та референдумі на строк від п'яти до десяти років".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада