ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"В Україні діє мережа російської агентури": Порошенко "викрив" рупорів роспропаганди

Президент Петро Порошенко повідомив, що у період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних, і що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як і частина української суверенної території

Depo.Влада
20 вересня 2018 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час щорічного послання щодо внутрішнього та зовнішнього становища України у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Деякі українські політики тиражують фейки російської пропаганди, намагаються зняти з агресора відповідальність за війну, цинічно перекладаючи її з Росії на Україну. Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали просто неприхованими рупорами російської пропаганди", – зауважив Порошенко.

Він наголосив, що "в Україні все ще діє мережа російської агентури, яка бере під контроль медіа, плодить "незалежні" організації"

"Вони – дійсно "незалежні". Але вони "незалежні" від України та підконтрольні Кремлю. І роздмухують, антиукраїнські, антиєвропейські та антиамериканські настрої. І я підтримую законопроект про реєстрацію агентів впливу держави-агресора Росії", – підсумував Порошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада