В Україні 8 травня відзначатимуть День пам’яті і примирення

Президент України Петро Порошенко вирішив встановити в Україні День пам’яті і примирення, який відзначатимуть щороку 8 травня
Depo.Влада
24 березня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua

Указ «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни» оприлюднений на сайті глави держави, передає depo.ua.

У документі уряду пропонують передбачити проведення у Києві й інших населених пунктах урочистостей і меморіальних заходів, присвячених пам'ятним датам історичних подій Другої світової війни, зокрема 8 і 9 травня 2015 року - 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті й примирення, Дню Перемоги, а 2 вересня 2015 року - заходів, присвячених 70-й річниці закінчення Другої світової війни.

Міністерству закордонних справ України глава держави пропонує запросити на урочистості до України представників іноземних держав, міжнародних організацій, української діаспори.

Нагадаємо, раніше міністр культури України В'ячеслав Кириленко повідомив, що урочисті заходи в Україні до Дня Перемоги цього року триватимуть два дні - 8 і 9 травня.