В Україні узаконили інвентаризацію лісів

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні проєкт закону про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів

За це проголосували 322 народних депутатів, передає Depo.ua.

В Україні державний облік лісів був проведений в 1996 та 2011 роках. Наразі актуальної інформації про ліси України немає.

Тож мета закону №2379 – створення законодавчих умов впровадження в Україні національної лісової інвентаризації як нової системи збору та узагальнення даних про ліси в загальнодержавному масштабі. Цей закон вносить доповнення до Лісового кодексу України щодо поняття національної інвентаризації лісів, визначення цілей її проведення та джерел фінансування. 

Обсяг бюджетних коштів, необхідний для проведення національної інвентаризації лісів, визначений в розмірі близько 9 млн грн щорічно, в тому числі 2 млн грн – на утримання постійного персоналу державної спеціалізованої організації, 3 млн грн – на оплату праці тимчасових працівників, що проводитимуть обстеження лісів. 

За розрахунками, витрати змінюється від 7,7 млн грн до 12,6 млн грн в окремі роки, що обумовлено потребою придбання програмного забезпечення, приладів, обладнання та автомобільної техніки.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"