В Україні завершився перший етап мобілізації: всі призовники оповіщені

Перший етап четвертої хвилі мобілізації завершений: призовники сповіщені про необхідність прибути у військові комісаріати
Depo.Влада
29 січня 2015 12:56
ФОТО: depo.ua
В Україні завершився перший етап мобілізації: всі призовники оповіщені
В Україні завершився перший етап мобілізації: всі призовники оповіщені

Про це повідомили представники Міноборони на сьогоднішньому брифінгу, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

У відомстві додали, що районні військові комісаріати отримали відповідне завдання про створення реєстрів ухильників, які вони до 3 березня повинні передати в міськвідділи міліції. Правоохоронці зобов'язані здійснити розшук, затримання і доставку в законному порядку у військові комісаріати громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

Коментуючи дані про розгорнуту інформаційну кампанію проти нової хвилі призову в армію, в Міноборони підкреслили, що в Україні проводяться заходи з протидії інформаційному впливу на проведення мобілізації.

«Про заходи та їх результати ви дізнаєтеся, коли це буде необхідно. Кожний контрзасіб має свою оперативну таємницю. Але з урахуванням того досвіду, який був за три черги мобілізації, розроблено певні плани, заходи, визначені виконавці, і в плановому порядку ці заходи виконуються», - зазначили в міністерстві.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що чергова хвиля мобілізації в Україні проходить за графіком: вручено 73 тис. повісток.

На 2015 рік в Україні заплановано три хвилі мобілізації - з січня по серпень. Перша почалася 20 січня, вона повинна тривати три місяці.

Додамо, що вчора в Російській Федерації дозволили громадянам України призовного віку перебувати на території країни більше 90 днів, щоб зірвати хвилю мобілізації в Україні.