В Україні хочуть заборонити фільми з Охлобистіним

У Державному агентстві України з питань кіно планують 9 грудня переглянути дію державних прокатних посвідчень на фільми за участю актора Івана Охлобистіна, який днями в Донецьку зробив ряд заяв на підтримку терористів
Depo.Влада
2 грудня 2014 21:24
ФОТО: depo.ua
В Україні хочуть заборонити фільми з Охлобистіним
В Україні хочуть заборонити фільми з Охлобистіним

Про це повідомляє «Телекритика» з посиланням на главу Держкіно Філіпа Іллєнка.

«Дане питання буде розглянуто експертною комісією при Держкіно, адже в своєму інтерв'ю Охлобистін не приховує, що буде використовувати свою аудиторію і медійність з метою боротьби проти нашої держави», - сказав Іллєнко.

Раніше перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк висловила думку, що телеканали самі повинні відмовитися від проектів за участю Івана Охлобистіна. Зокрема, під заборону може потрапити серіал «Інтерни» з Охлобистіним у головній ролі. Фільм зараз транслюють телеканали «Україна» і НЛО TV.

Як повідомляв ДеПо, на минулих вихідних Іван Охлобистін приїхав в Донецьк з новим фільмом «Ієрей-сан» та подарунками для бойовиків. Він навіть заявив, що готовий воювати за самопроголошену Донецьку народну республіку. Раніше Охлобистін неодноразово закликав ввести російські війська в Україну, а нещодавно зайнявся збором коштів для сепаратистських «республік» на Донбасі.

Також нагадаємо, що з 4 листопада в Україні вже заборонили фільми за участю російського актора Михайла Пореченкова, який 30 жовтня приїжджав до Донецька і показово стріляв з кулемета в бік донецького аеропорту, підконтрольного українській армії.