В УГКЦ і Ватикані спростували можливість зриву Євробачення-2017 в Києві

Українська греко-католицька церква та Посольство Ватикану спростували чутки про можливий зрив Євробачення-2017 в Києві через будівництво житлового комплексу біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, розташованого навпроти Міжнародного виставкового центру, де відбудеться пісенний конкурс

Так, керівник Департаменту інформації УГКЦ Ігор Яців наголосив, що церква не зверталася і не могла звертатися до Папи Римського Франциску з приводу будівництва, передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

"Я стверджую: не було і не могло бути ніяких звернень з боку церкви, з боку блаженнішого Святослава до Апостольської столиці з цього питання", -  стверджує Яців

А в Посольстві Ватикану в Україні заявили, що Святий Престол не втручався у справу проведення Євробачення.

"Жоден орган Святого Престолу ні офіційно, ні таємно не втручався у справу проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017", знаючи, однак, і поділяючи тривогу віруючих. А значить така інформація не має жодних підстав", - йдеться в офіційній заяві.

Нагадаємо, що 18 вересня помічниця депутата Київради Анатолія Шаповала від "Батьківщини" Олена Медведенко заявила, що проведення пісенного конкурсу в Україні може бути зірвано втручанням Папського престолу. За її словами, причина – будівництво житлового комплексу біля Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, розташованого навпроти Міжнародного Виставкового Центру, де і пройде Євробачення. Керівництво головного храму УГКЦ нібито не влаштовує близькість забудови та поверховості будівель.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада