В УГКЦ і Ватикані спростували можливість зриву Євробачення-2017 в Києві

Українська греко-католицька церква та Посольство Ватикану спростували чутки про можливий зрив Євробачення-2017 в Києві через будівництво житлового комплексу біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, розташованого навпроти Міжнародного виставкового центру, де відбудеться пісенний конкурс
Depo.Влада
20 жовтня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

Так, керівник Департаменту інформації УГКЦ Ігор Яців наголосив, що церква не зверталася і не могла звертатися до Папи Римського Франциску з приводу будівництва, передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

"Я стверджую: не було і не могло бути ніяких звернень з боку церкви, з боку блаженнішого Святослава до Апостольської столиці з цього питання", -  стверджує Яців

А в Посольстві Ватикану в Україні заявили, що Святий Престол не втручався у справу проведення Євробачення.

"Жоден орган Святого Престолу ні офіційно, ні таємно не втручався у справу проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017", знаючи, однак, і поділяючи тривогу віруючих. А значить така інформація не має жодних підстав", - йдеться в офіційній заяві.

Нагадаємо, що 18 вересня помічниця депутата Київради Анатолія Шаповала від "Батьківщини" Олена Медведенко заявила, що проведення пісенного конкурсу в Україні може бути зірвано втручанням Папського престолу. За її словами, причина – будівництво житлового комплексу біля Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, розташованого навпроти Міжнародного Виставкового Центру, де і пройде Євробачення. Керівництво головного храму УГКЦ нібито не влаштовує близькість забудови та поверховості будівель.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада