У Авакова оголосили розцінки на проплачені мітинги і обіцяють подумати над покаранням

На Хрещатику в Києві проходить 3-тисячний проплачений мітинг проти президента України, уряду та влади міста
Depo.Влада
13 березня 2015 11:52
ФОТО: depo.ua
У Авакова оголосили розцінки на проплачені мітинги і обіцяють подумати над покаранням
У Авакова оголосили розцінки на проплачені мітинги і обіцяють подумати над покаранням

Про це на своїй сторінці в Facebook пише народний депутат і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає depo.ua.

«За планом, о 11:00 ранку сьогодні до 3000 проплачених учасників мають зібратися в трьох точках - в районі Бессарабського ринку, біля виходу зі станції метро Хрещатик на Хрещатику та на Майдані Незалежності. Далі три групи тітушек зберуть в одну отару і планують провести маршрутом - Київміськадміністрація, потім Кабмін, потім повз Нацбанк назад на Хрещатик», - написав Геращенко.

За даними депутата, учасник мітингу отримає на руки 100 гривень, а загальний бюджет акції - близько 500 тисяч гривень.

«Замовниками проплаченою масовки є особи, що мають відношення до «Опозиційного блоку». Їхня мета - зробити картинку для українських і російських телеканалів про те, що, мовляв, в Україні наростає масовий протест проти економічної та соціальної політики влади», - розповів Геращенко.

Також депутат заявив, що розробив законопроект про криміналізацію організації проплачених масових акцій.

У свою чергу голова Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в Facebook опублікував фото проплаченого мітингу.

«Проникнув на мітинг. Вони тут один одного кидають, стандартна такса 100 гривень за всю подію. Мене намагається «розвести» сотник, обіцяє 80 гривень. Спробую отримати гроші в руки. На фото мій сотник у чорній шапці. Кажуть, що мітинг проти Європи і Кличка. Видали білу ганчірку», - пише Білоцерківець.

Фото: facebook.com