У «Свободі» назвали ганьбою голосування за особливий статус і амністію

Верховна Рада України ухвалила внесені президентом України Петром Порошенко законопроекти про особливий статус частини Донбасу та амністії членів НВФ без обговорення в цілому
Depo.Влада
16 вересня 2014 12:43
ФОТО: depo.ua
У «Свободі» назвали ганьбою голосування за особливий статус і амністію
У «Свободі» назвали ганьбою голосування за особливий статус і амністію

Про це заявив народний депутат фракції «Свобода» Юрій Сиротюк, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Більше 270 голосів« ЗА »(кожен із законів - ред.) ... Нікому не дали виступити, не було ні обговорення, не дали можливості поставити запитання», - повідомив депутат.

Він зазначив, що під час ухвалення законів парламентарі не дотримувалися конституційної процедури. «Навіть результати голосування ухвалили в закритому режимі, щоб суспільство не побачило, хто проголосував», - підкреслив Сиротюк.

Парламентарій також додав, що на підтримку даних законопроектів не голосували народні депутати фракції «Свобода» і частина народних депутатів з фракції «Батьківщина».

«Жодна країна не амністує тих, хто вбивав її громадян», - резюмував Сиротюк.

Разом з тим, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок на своїй сторінці в Facebook повідомив, що його фракція не дала жодного голосу «ЗА» особливий режим Донбасу.

«Витягли картки і тримали вгорі. Ганьба! 277 «ЗА», 278 - «за амністію», - написав Тягнибок.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні Верховна Рада проголосувала за законопроекти про особливий статус  Луганської і Донецької областей та про амністію бойовиків.