В США рішення про надання Україні зброї готове на 99% - Саакашвілі

В Сполучених Штатах Америки вже на 99% підготовлене рішення про надання Україні зброї
Depo.Влада
2 березня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua
В США рішення про надання Україні зброї готове на 99% - Саакашвілі
В США рішення про надання Україні зброї готове на 99% - Саакашвілі

Про це заявив глава Міжнародної ради реформ в Україні, президент Грузії в 2004-2013 роках Михайло Саакашвілі в ефірі «5 каналу», передає УНІАН.

«Америка - демократична країна, тому було дуже важливо, що публічно звучало в Конгресі і Сенаті, і буде звучати на наступному тижні гучна вимога дати Україні зброю. Це звучить зараз по всіх засобах масової інформації США. Коли Президент Порошенко сказав про це в Конгресі в своєму тріумфальному виступі у вересні минулого року, для багатьох це стало несподіванкою, і багато хто про це слухати навіть не хотів. Зараз практично це рішення на 99% підготоване», - розповів Саакашвілі.

Однак він не знає, коли буде «останній, найважливіший відсоток».

«Головне, чого ми домагаємося від США - щоб Україна отримала оборонну зброю. Практично всі на нашій стороні, громадська думка на нашому боці. Отримання Україною оборонної зброї буде найпотужнішим сигналом, для того, щоб врятувати тисячі і тисячі людських життів», - зазначив Саакашвілі.

Як повідомляла depo.ua, заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій в кінці лютого привіз в США список необхідної Україні зброї. Однак президент США Барак Обама ще не вирішив, чи допомагати Україні в цьому питанні. Крім того, Саакашвілі проводив переговори з депутатами Конгресу США про надання Україні оборонного озброєння.