У РНБО розповіли, як гуманітарний конвой із РФ в'їхав в Україну

У Раді нацбезпеки і оборони України уточнили, що сьогодні, близько 7:00, українські прикордонники зафіксували переміщення на територію України 76 машин і 147 осіб з так званого гуманітарного конвою в двох російських пунктах пропуску - «Матвєєв Курган» і «Донецьк»
Depo.Влада
31 жовтня 2014 14:02
ФОТО: depo.ua
У РНБО розповіли, як гуманітарний конвой із РФ в
У РНБО розповіли, як гуманітарний конвой із РФ в'їхав в Україну

Наші прикордонники, які працюють на цих пунктах у міжвідомчих робочих групах, здійснили лише візуальний огляд транспортних засобів та вантажу, а митне оформлення не проводилося, оскільки не було інформації про адресатів вантажів, повідомляє ДеПо з посиланням на спікера Інформцентру РНБО Андрія Лисенка.

Він підкреслив, що представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста також не брали участі в оформленні та переміщенні вантажу.

«Російська сторона порушила вимоги міжнародного та українського законодавства щодо переміщення товарів гуманітарної допомоги. За оперативними даними, левова частка вантажу призначена для забезпечення підрозділів бойовиків, оскільки у них не вистачає постачання. Частину продуктів росіяни планують перед телекамерами роздати місцевим жителям під час псевдовиборів 2 листопада», - додав Лисенко.

Нагадаємо, що, за даними ЗМІ, вантажівки з новою партією російської так званої гуманітарної допомоги, які перетнули російсько-український кордон сьогодні вранці, вже прибули в Донецьк і Луганськ.