В Слідкомі Росії розповіли, що Яценюк у 1994-му особисто боронив Грозний

Голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін каже, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк воював на боці чеченців у 1990-х роках
Depo.Влада
8 вересня 2015 19:43
ФОТО: depo.ua
В Слідкомі Росії розповіли, що Яценюк у 1994-му особисто боронив Грозний
В Слідкомі Росії розповіли, що Яценюк у 1994-му особисто боронив Грозний

Про це, як передає depo.ua, Бастрикін заявив в інтерв'ю "Російській газеті".

"За даними слідства, Арсеній Яценюк брав участь як мінімум у двох збройних зіткненнях, що відбувалися 31 грудня 1994 на площі Минутка в місті Грозний і в лютому 1995 року в районі міської лікарні № 9 міста Грозний, а також в тортурах і розстрілах полонених військовослужбовців російської армії в Жовтневому районі міста Грозний 7 січня 1995 року.

За наявними у нас даними, Арсеній Яценюк серед інших активних учасників УНА - УНСО в грудні 1995 року нагороджений вищою нагородою Джохара Дудаєва "Честь нації" за знищення російських військовослужбовців. Допитані соратники Яценюка характеризують його як людину освічену, розумну, але при цьому хитру і спритну, що називається, з малих років прагне до влади і публічності. На початку 1995 року Арсеній Яценюк у складі групи журналістів через Грузію повернувся в Україну. У подальшому він неодноразово був помічений на з'їздах та інших заходах УНА-УНСО в Києві", - розповів Бастрикін. 

Зазначимо, в 1994 році Арсенію Яценюку було всього 20 років. 

Дивіться: Як Яценюк став чеченським термінатором (ФОТОЖАБИ)

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua