У скандальному окрузі на Одещині намагаються зірвати вибори - Геращенко

На виборчому 140 окрузі в Одеській області запущена технологія для зриву виборів, яка називається «гойдалки»
Depo.Влада
29 жовтня 2014 18:53
ФОТО: depo.ua
У скандальному окрузі на Одещині намагаються зірвати вибори - Геращенко
У скандальному окрузі на Одещині намагаються зірвати вибори - Геращенко

Таку думку обґрунтував на своїй сторінці в Facebook радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляє ДеПо.

Він зазначив, що в окрузі вже підраховано 97% голосів. Однак сьогодні Київський окружний адміністративний суд за чиїмось позовом визнав недійсним рішення Центрвиборчкому про призначення нових членів окружної виборчої комісії 140, які заступили на роботу замість своїх попередників, що втекли.

За словами Геращенка, зникле екс-керівництво ОВК з'явилося у виборчій комісії та зажадало допустити його до роботи.

«Самі зниклі члени ОВК 140, як стало відомо, зникли бо їм надійшли дзвінки і SMS із погрозами їхньому життю. Дивно, чому вони вирішили зникнути, а не звернутися відразу ж до міліції чи СБУ за захистом, при тому, що приміщення ОВК надійно охоронялося двома десятками міліціонерів. І чому вони раптом набралися сміливості повернутися до роботи в ОВК 140, яка на той час майже закінчила рахувати голоси», - дивується Геращенко.

Він додав, що ЦВК вже подала апеляцію на рішення Київського окружного адмінсуду, тому до рішення Апеляційного суду нове керівництво ОВК 140 буде дораховувати решту 3% голосів.

Нагадаємо, що 27 жовтня округ №140 опинився в центрі скандалувісім членів окружкому втекли після того, як було помічено розбіжність між даними прийнятих протоколів і цифрами, опублікованими на сайті ЦВК. Міліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 157 ч. Кримінального кодексу - перешкоджання здійсненню виборчого права посадовими особами виборчої комісії. Вночі до присяги були приведені нові члени окружкому - тоді й відновився підрахунок голосів.

Зараз в окрузі №140 перше місце займає кандидат-самовисуванець Василь Гуляєв, а кандидат від Блоку Петра Порошенка, екс-глава МНС Давид Жванія не проходить до парламенту.