У Путіна розказали, як Сашко Білий "здав" Яценюка-моджехеда

Участь прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка у бойових діях у Чечні в 90-ті роки підтверджується заявою Олександра Музичка (Сашка Білого)
Depo.Влада
21 жовтня 2015 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін, передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс.

 "У нас є задокументована заява Сашко Білого, під проводом якого Яценюк воював у 1994 році проти федеральних сил і якого знищили свої ж, тому що у нього був дуже довгий язик", - сказав він.

"Він (Музичко) тоді в Чечні заявив своїм прихильникам, що "якщо ми переможемо в Чечні, то ми і Україну візьмемо в свої руки", - сказав глава СКР.

Нагадаємо, екс-глава київського УНА-УНСО також заперечив будь-яку участь Яценюка в боях у Чечні

Один з лідерів чеченських повстанців Ахмед Закаєв підтвердив, що прем'єр Арсеній Яценюк в Чечні не воював

Як повідомлялось, міністр МВС Арсен Аваков запропонував  Бастрикіну підлікуватися у поліклініці МВС України після його заяв про те, що Яценюк в середині 1990-х років воював проти збройних сил Росії у складі "карального загону" в Чечні.

Слід зауважити, що в 90-х роках Яценюк закінчив школу і навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Користувачі соціальних мереж та українські політики почали активно обговорювати скандальну заяву СК Росії та глузувати із неї.

Згодом з'явилася інформація, що у Федеральній службі безпеки Росії "зламали" двох українських політичних в'язнів і вони дали псевдосвідчення про "звірства" Яценюка у Чечні.