В Севастополі протестували проти ставленика Кремля Меняйла

У Севастополі відбувся мітинг руху "Захистимо Севастополь", активісти висунули претензії до "уряду" міста
Depo.Влада
6 квітня 2015 06:28
ФОТО: depo.ua
В Севастополі протестували проти ставленика Кремля Меняйла
В Севастополі протестували проти ставленика Кремля Меняйла

Чиновників звинуватили у невиконанні взятих на себе зобов'язань з благоустрою міста і небажанні працювати з севастопольцями "напряму", передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

Акція була санкціонована севастопольським урядом, кажуть організатори, але, не дивлячись на законність проведення заходу, активістам намагалися перешкодити.

Перед початком мітингу до організаторів підійшов підполковник поліції і повідомив, що в ході проведення перевірки було встановлено - даний мітинг становить загрозу суспільній безпеці, після - представник правоохоронних органів зажадав від організаторів заходу відмовитися від його проведення. Крім того, ще за годину до початку акції в центрі міста зазвучала народна музика, повідомив один з ведучих мітингу.

"Дана дія розцінюється нами як провокація, за фактом якої буде подано заяву до правоохоронних органів", - повідомив активіст.

Незважаючи на заборону з боку правоохоронців і оглушливу музику, мітинг все ж відбувся. Активісти вимагали від севастопольського губернатора Сергій Меняйло звіту перед городянами з питань бюджету, а в разі незгоди вимагали "тримати відповідь перед народом" і піти у відставку.

Це не перша акція громадського руху "Захистимо Севастополь". 21 березня на території Катерининського скверу в Севастополі пройшов мітинг, в рамках якого городяни вимагали відставки місцевого губернатора Сергія Меняйла.