В СБУ заявили, що не беруть участі у війні між ГПУ і НАБУ

В СБУ заявляють, що не беруть участь у війнах між правоохоронними відомствами
Depo.Влада
15 серпня 2016 23:39
ФОТО: depo.ua

Таким чином СБУ прокоментувала обурення директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника з приводу того, що СБУ побачили ознаки корупції в діях співробітниці бюро, передає depo.ua.

"Служба безпеки України не бере участі у війнах між правоохоронними відомствами. Для нас не має значення в якому державному органі працює людина - ми викриваємо зловмисників скрізь... Перед законом всі рівні", - йдеться в повідомленні.

"Викликає здивування емоційна заява керівників НАБУ щодо складання адмінпротоколу стосовно заступника начальника відділу Національного антикорупційного бюро, адже працівники цього відомства повинні бути взірцем для інших", - підкреслили в СБУ.

У відомстві пояснили, що діяльність, якою займалася співробітниця НАБУ, не можна назвати викладацької. Також в СБУ зазначили, що чиновниця бюро брала участі в освітніх заходах і отримувала за це гроші у робочий час.

"Ми викриваємо корупційні діяння державних адміністраціях, судах, військових частинах, поліції, прокуратурі. Невже це значить, що ми з ними воюємо? Ні, ми ведемо боротьбу тільки з корупціонерами", - резюмували в СБУ.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник назвав абсурдним затримання співробітниками СБУ однієї зі співробітниць його відомства.

Нагадаємо, працівники СБУ викрили на корупції заступницю начальника відділу Національного антикорупційного бюро, яка незаконно заробляла гроші в іншій організації

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: сбу, ГПУ, НАБУ