У СБУ пояснили причини частих заборон на в'їзд для деяких росіян

Російський правозахисник Віталій Пономарьов може в'їхати в Україну. В'їзд йому відкритий
Depo.Влада
6 листопада 2014 17:44
ФОТО: depo.ua
У СБУ пояснили причини частих заборон на в
У СБУ пояснили причини частих заборон на в'їзд для деяких росіян

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook радник глави СБУ, Служба Безпеки України, власне, займається зараз упорядкуванням списків для того, щоб такі прикрі інциденти не траплялися у майбутньому.

«Злочинна діяльність Якименка та Ко передбачала переслідування не тільки представників української, а й російської опозиції. До них належав і Віталій Пономарьов, у якого я публічно прошу вибачення за цю прикру ситуацію», - написав Лубківський.

«Я не виключаю, що такі поодинокі випадки можуть відбуватися і в майбутньому, адже у дворі СБУ були знищені (спалені в сейфах як у печі) сліди політично мотивованих справ», - написав Лубківський.

Він підкреслив, що в СБУ вже почали роботу над упорядкуванням списків - поки всередині офісу, а вже завтра - у взаємодії з МВС, МЗС і Держприкордонслужбою.

Як повідомляв ДеПо, вчора стало відомо, що члена ради російського правозахисного центру «Меморіал» Віталія Пономарьова не пустили до України.

Раніше прикрий інцидент із забороною стався з російським журналістом Євгеном Кисельовим, який довго живе і працює в Україні.