В СБУ порадили Авакову скаржитися на "Інтер" за законом, а не в "Фейсбуці"

В СБУ висловили подяку міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову про нагадування "прямих обов'язків" у справі щодо діяльності телеканалу "Інтер"
Depo.Влада
31 серпня 2016 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написала прес-секретар СБУ Олена Гітлянська, передає depo.ua.

За її словами, у разі наявності у міністра інформації про протиправну діяльність співробітників Інтеру, йому необхідно своєчасно звернутися в правоохоронні органи.

"Якщо викладені обставини були відомі МВС України значно раніше, прямий обов'язок Авакова, діючи в межах і в спосіб, передбачений законом (фейсбук до цього не має ніякого відношення), своєчасно направити і скоординувати діяльність підрозділів Національної поліції на виконання вимог статей 2 і 214 КПК України щодо захисту суспільства і держави від протиправних правопорушень шляхом ініціювання проведення відповідного розслідування", - заявила Гітлянська.

Вона повідомила, що в СБУ досліджують і дають правову оцінку виступів і коментарів колишнього продюсера підсумкової програми новин Подробиці тижня Марії Столярової.

"Хотілося б нагадати шановному керівникові МВС деякі положення законодавства України. МВС України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, які, крім іншого, забезпечують охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави", - нагадала вона міністру у відповідь на заклик Авакова до СБУ.

Нагадаємо, 31 серпня глава МВС Арсен Аваков висловив вимогу до Служби безпеки України відреагувати на факти, на його думку, антидержавної позиції телеканалу Інтер і вислати з країни ідеолога телеканалу, громадянина РФ Ігоря Шувалова.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада