В СБУ підтвердили, що в машині брата Калашнікова знайшли 6 млн грн

У машині брата Олега Калашникова - Володимира Калашнікова, який загинув у ДТП, знайшли 6 млн гривень
Depo.Влада
21 квітня 2015 05:03
ФОТО: depo.ua

Цю інформацію, яка з'являлась у ЗМІ раніше, підтвердив керівник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в прямому ефірі "Свободи слова" в понеділок, 20 квітня, передає depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

Він підкреслив, що саме тому вважає, що у вбивстві Олега Калашникова, як і, можливо, Олеся Бузини є економічна складова.

"З економічної складової наведу вам приклад. Всі ви знаєте, що фінансовими питаннями Антимайдану займався пан Калашников. Наведу приклад, який не дає будь-яких підстав і причин говорити, встановлювати що-небудь. Але в один день з вбивством Калашникова його рідний брат потрапив у ДТП. Під час огляду машини, в ній було знайдено 6 млн гривень. Я не даю оцінку факту. Але давайте все ж якісь нитки зв'язувати і більш детально розглядати ці питання. Думаю, що в кожному з цих вбивств (Олега Калашникова та Олеся Бузини - ред.) є економічна складова", - сказав Вовк.

За його словами, встановлено, що Калашников дійсно займався фінансуванням Антимайдану.

"У будь-якій ситуації є людина, яка відповідає за гроші. При будь-яких організаційних питаннях є людина, яка відповідає за гроші. Одним з таких осіб - це встановлено і я можу офіційно заявити - був Калашников. Хоча, звичайно, не він один", - сказав Вовк.

Нагадаємо, як повідомляв depo.ua, у Києві 15 квітня був убитий депутат п'ятого скликання Верховної Ради від "Партії регіонів" Олег Калашников, а відомого журналіста-українофоба Олеся Бузину розстріляли біля його дому наступного дня. Відзначимо також, напередодні вбивства Олега Калашникова в ДТП у Київській області загинув його брат Володимир.