В СБУ обіцяють повернути вилучений контент власникам 100 тис. сайтів

Власники сайтів, розміщених на серверах реєстратора та хостинг-провайдера NIC.UA, зможуть скопіювати свій контент, якщо звернуться до Служби безпеки України
Depo.Влада
8 квітня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає depo.ua.

За його словами, обладнання компанії вилучено на два місяці, згідно з рішенням суду через підозру про розміщення сепаратистських веб-ресурсів.

"Ми намагалися діяти максимально делікатно. Але з іншого боку, просимо вашого розуміння, оскільки в країні війна. Ми могли припинити роботу близько 100 тисяч сайтів, але не зробили цього, і мова йде про десятки", - сказав Лубківський.

За його словами, деякі сепаратистські сайти перейшли на бекап-версії з хостингом у Росії, а тому це ускладнює процес їхнього закриття.

"Але всі ті, хто мають проблеми, і не є власниками сайтів сепаратистського спрямування, можуть звернутися до нашого слідства, і їм буде надана можливість скопіювати свої сайти", - пообіцяв Лубківський.

Як повідомляв depo.ua, учора СБУ припинила функціонування низки веб-сайтів, що використовувались для проведення акцій інформаційної агресії з боку Росії, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та посягання на територіальну цілісність України Ці інформаційні ресурси були зареєстровані та функціонували за технічною підтримкою афілійованих українських товариств - "NIC.UA" та "Сервіс Онлайн".