У СБУ обіцяють затримати Паніна, як тільки він сунеться в Україну

Начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк пояснив, що актор Олексій Панін не був затриманий в Одесі через процесуальні процедури, і пообіцяв зловити його наступного разу
Depo.Влада
4 січня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua
У СБУ обіцяють затримати Паніна, як тільки він сунеться в Україну
У СБУ обіцяють затримати Паніна, як тільки він сунеться в Україну

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає depo.ua.

«Існують процесуальні процедури, виконання яких, незважаючи на війну, для мене принципове. Я кажу про перекваліфікацію злочину, звернення до суду вже за іншою частиною статті 110 КК, що вимагає часу. Але можете не сумніватися - хто-хто, а Панін з його неадекватністю і нездатністю оцінювати об'єктивну реальність обов'язково ще з'явиться в Києві або в Одесі і буде одразу ж затриманий», - написав Вовк.

Співробітник СБУ висловив упевненість, що чекати цього доведеться «не дуже довго».

«Його тимчасове затримання вчора чи позавчора нічого, крім додаткового піару, цьому негіднику не принесло б», - заявив він.

Як повідомляв depo.ua, російському актору Олексію Паніну, що побував днями в Одесі, загрожує до 5 років в'язниці за його висловлювання, відкрите кримінальне провадження.

Нагадаємо, 2 січня Олексій Панін був затриманий активістами в одеському ресторані «Риба», які вимагали від нього вибачень за те, що він пригрозив президенту України Петру Порошенку тим, що на черзі - Одеса.

Повернувшись з Одеси до Москви, Панін осмілів і продовжив просторікувати про «проросійську» Одесу.