У Самарі річницю анексії Криму відзначать живим написом зі студентів

Влада Самарської області попросила ректорів вузів надати студентів для участі у «флеш-мобі» «Самара-Крим», який буде присвячений річниці анексії Криму Росією
Depo.Влада
18 березня 2015 09:57
ФОТО: depo.ua
У Самарі річницю анексії Криму відзначать живим написом зі студентів
У Самарі річницю анексії Криму відзначать живим написом зі студентів

Один з листів з проханням був направлений ректору НОУ ВПО «Міжнародного інституту ринку», повідомили в прес-службі Міносвіти Самарської області «Ехо Москви в Самарі», передає depo.ua з посиланням на «Дождь».

«У зв'язку з річницею підписання міждержавного договору про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації 18 березня 2015 року на площі Слави м.Самара відбудеться культурно-масовий захід за участю Губернатора Самарської області Н.І. Меркушкіна», - йдеться в тексті листа.

Як повідомляється, на площі буде проведено «флеш-моб» під назвою «Самара-Крим», в рамках якого «шляхом розміщення студентів професійних освітніх організацій та організацій вищої освіти на площі Слави у формі букв слогана» буде побудований слоган «Самара-Крим». Всього для нього необхідно 1482 людини.

«Прошу забезпечити участь студентів Вашої освітньої організації в кількості 77 осіб в організації флеш-мобу», - зазначено у зверненні.

Лист підписаний заступником міністра освіти і науки Самарської області Ларисою Загребовою.

За даними BusinessFM Самара, студенти будуть у вітрівках кольору російського триколора. Після того, як вони зберуться в напис, на площі відбудеться святковий концерт.

Нагадаємо, раніше в Москві директорів шкіл зобов'язали прийти зі своїми   співробітниками на мітинг з нагоди анексії Криму Росією 18 березня.