В Ростовському суді бояться брати відповідальність за долю Савченко, - адвокат

Затримка в процесі Надії Савченко може бути пов'язана з тим, що його високопоставлені організатори зараз у відпустці а також із зміної голови Ростовського суду
Depo.Влада
13 серпня 2015 20:28
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат Микола Полозов, який відвідав сьогодні Савченко в Новочеркаському СІЗО, написав у блозі на ресурсі "Грани.ру", передає depo.ua.

"Думаю, що питання про підсудність вирішуватиметься з політичних позицій. Можливо, ще одна з причин тяганини в тому, що в середині серпня якісь ключові куратори, які займаються цією справою, зараз просто у відпустці, звідси таке безвітря", - сказав Полозов.

Іншою можливою причиною адвокат вважає те, що в Ростовському обласному суді змінився голова. Не виключено, що люди не захотіли взяти на себе відповідальність і чекали нового голову.

Полозов також розповів, що з Савченко працюють психологи, які, "видно, бояться за себе, а не за неї, і страхуються, виконуючи інструкції". Після голодування в справі у Надії стоїть позначка: "схильна до втечі і самогубства".

Нагадаємо, у справі Савченко зараз - тривала пауза у зв'язку з нерозглянутим досі клопотанням її захисту про зміну місця осудності.

Донецьким міськсудом було заявлено, що "реальний рух" у справі почнеться 15 серпня. Але враховуючи, що це субота, мова може йти взагалі про понеділок, 17 серпня.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua