В Росії запускають смайли з Путіним, Кадировим і балалайкой

Прокремлівський рух "Мережа" створив месенджер з патріотичними смайликами: в наборі зображення Йосипа Сталіна, Наталії Поклонської, квасу і хохломи
Depo.Влада
30 жовтня 2015 19:53
ФОТО: depo.ua
В Росії запускають смайли з Путіним, Кадировим і балалайкой
В Росії запускають смайли з Путіним, Кадировим і балалайкой

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Газету.ру.

За словами розробника додатка Антона Володіна, в "Мережі" працювали над цією ідеєю досить давно, але особливо заквапилися після оновлення емодзі, що включає кілька варіацій смайликів з "одностатевими сім'ями і чоловічими поцілуями".

"Разом з гаджетом російський користувач отримує і канал трансляції смислів, контент в якому підбирається кимось за нас. Така форма пропаганди ідеології працює набагато ефективніше інших телеканалів, адже таким чином всі користувачі емодзі змушені прийняти цю знакову систему як варіант норми, а значить, з часом погодитися з нею", - зазначено в прес-релизі.

В Росії запускають смайли з Путіним, Кадировим і балалайкой - фото 1

Своє ставлення до гомосексуалів представники "Мережі", до речі, теж висловили через окремий смайлик. Зображення, на якому  легко вгадується переможець "Євробачення-2014" Кончіта Вурст, перекреслено червоною рискою.

У месенджері, представленому "Мережею", присутні цілих вісім зображень Путіна, причому одне з них з пов'язкою, як у східних єдиноборствах.

Йосипу Сталіну дісталося два. Є в наявності і смайлики з зображеннями лідерів парламентських партій: секретаря генради "Єдиної Росії" Сергія Невєрова, лідера "Справедливої ​​Росії" Сергія Миронова, голови ЦК КПРФ Геннадія Зюганова. Керівнику ЛДПР Володимиру Жириновському до картинки дістався ще і підпис: "Жириновський жжот".

Як повідомлялось, МВС по Кіровській області порушило адміністративну справу про пропаганду гомосексуалізму в смайлах компанії Apple.

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ