В РНБО рекомендували Раді відмінити санкції щодо Ірану

Заступник Секретаря РНБО України Олександр Литвиненко представив в Раді проект Постанови зняття санкцій з Ірану
Depo.Влада
7 липня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це Литвиненко заявив на засіданні комітету з питань нацбезпеки і оборони, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

За словами заступника Секретаря РНБО України, нині необхідно "імплементувати резолюцію РБ ООН на національному рівні".

Литвиненко повідомив, що враховуючи резолюцію резолюції Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй від 20 липня 2015 року №2231 щодо "Спільного всеосяжного плану дій в частині секторальних санкцій" і відповідно до Закону України "Про санкції", Кабінет Міністрів України підготував і прийняв розпорядження від 29 квітня № 360-р "Про виконання резолюції Ради Безпеки ООН від 20 липня 2015 р. № 2231 щодо Ісламської Республіки Іран в частині персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів".

Представник РНБО також повідомив, що згідно із законом України про санкції, на підставі цього розпорядження було підготовлене рішення Ради національної безпеки і оборони України, введене у дію Указом Президента України.

"Відповідно до закону про санкції, проект Постанови вноситься до Верховної Ради для затвердження, і цей документ є фактично реалізацією на національному рівні рішення РБ ООН про пом'якшення санкцій щодо Ірану", - підсумував він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада