У РФ звинуватили громадян інших країн в «порочній практиці» на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації закликають уряди всіх держав, громадяни яких нібито воюють за Україну, зупинити цю «порочну практику»
Depo.Влада
12 лютого 2015 15:38
ФОТО: depo.ua
У РФ звинуватили громадян інших країн в «порочній практиці» на Донбасі
У РФ звинуватили громадян інших країн в «порочній практиці» на Донбасі

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сьогоднішню заяву МЗС РФ, опубліковану на сайті відомства.

Як зазначили російські дипломати, приводом для такого звернення стала опублікована в ЗМІ заява першого заступника голови уряду - міністра закордонних і європейських справ Республіки Хорватія Весни Пусич, яка підтвердила, що хорватські добровольці беруть участь у бойових діях на території України на боці української армії.

«Закликаємо Загреб та керівників інших країн, чиї громадяни вербуються збройними силами України, поставити заслін цієї порочної практики. Дане завдання наразі особливо актуальне, у надзвичайно відповідальний і складний період реалізації досягнутих у Мінську домовленостей щодо нормалізації ситуації на Південному Сході України», - заявили в російському МЗС.

Як повідомляв depo.ua, у ЗМІ опублікована декларація з виконання Мінських угод, яку сьогодні підписали президент України Петро Порошенко, президент РФ Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд.

У документі, зокрема, йдеться про відвід важких озброєнь від лінії розмежування сторін на Донбасі, а також про виведення з території України іноземних військ. За цими процесами повинна стежити місія ОБСЄ.