До Ради вирішив балотуватися підозрюваний у сутенерстві міліціонер

У дострокових парламентських виборах в Україні вирішив брати участь колишній начальник відділу по боротьбі з торгівлею людьми Ігор Блошко, який є фігурантом справи про сутенерство
Depo.Влада
24 вересня 2014 12:15
ФОТО: depo.ua
До Ради вирішив балотуватися підозрюваний у сутенерстві міліціонер
До Ради вирішив балотуватися підозрюваний у сутенерстві міліціонер

Блошко подав документи для реєстрації кандидатом в депутати по 130-му мажоритарному округу в Миколаївській області. Балотуватися він має намір в якості самовисуванця, передає ДеПо з посиланням на «НикВести».

Підполковник Ігор Блошко керував відділом по боротьбі з торгівлею людьми в Миколаївському обласному управлінні міліції. У 2011 році на нього було заведено кримінальну справу за статтею «Сутенерство». Підозрюваний був затриманий і провів у СІЗО більше року.

За даними прокуратури, Блошко, «зловживаючи владою, змушував громадянок займатися проституцією». З обвинувального висновку випливало, що він вступив у змову з Дмитром Дубковським та Оксаною Кривенко, які також займалися сутенерством.

У матеріалах справи, за даними Mukola.net, також зазначалося, що повій, яких контролював міліціонер, змушували брати участь у так званих «суботниках» - безкоштовно надавати сексуальні послуги його знайомим.

Сам Блошко провину заперечував, заявляючи, що справа проти нього сфальсифікована. У результаті його випустили з СІЗО, а справу відправили на дослідування.