У Раді збирають підписи за відставку Яреми – ЗМІ

Комітет з питань протидії та боротьби з корупцією почав збір підписів під постановою про висловлення недовіри генеральному прокурору України Віталію Яремі
Depo.Влада
14 січня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
У Раді збирають підписи за відставку Яреми – ЗМІ
У Раді збирають підписи за відставку Яреми – ЗМІ

Про це повідомив журналіст «Hromadske.TV» Антон Ємельянов, передає depo.ua.

Так, комітет пропонує визнати роботу генпрокурора незадовільною та відправити його у відставку.

За словами депутата Ігоря Луценка (ВО «Батьківщина»), у п'ятницю в залежності від змісту доповіді Яреми, ця постанова «буде чи не буде включено до порядку денного і проголосовано».

Роботу ГПУ також прокоментував нардеп Борислав Береза (позапартійний): «Радує, що проти більшості високопоставлених чиновників часів Януковича були нарешті відкриті кримінальні справи. Сумно від того, що ці справи були відкриті тільки 22-23 грудня 2014 року, після того, як ЄС прийняв рішення про зняття санкцій з Сім'ї, а не раніше».

За словами депутата Володимира Парасюка (позапартійний), минулого разу пана Ярему попередили і дали йому можливість показати всьому українському народу, що його відомство працює ефективно і оперативно. «Він цього не зробив, тому комітет висловив йому недовіру та ініціює його відставку», - зазначив депутат.

Як повідомляв depo.ua, генеральний прокурор України Віталій Ярема в п'ятницю, 16 січня 2015 року, виступить у Верховній Раді України під час години уряду.