У Раді визнали смерть тисячі військових в «іловайському котлі»

Під час оточення під Іловайськом Донецької області загинули близько тисячі українських бійців
Depo.Влада
20 жовтня 2014 16:26
ФОТО: depo.ua
У Раді визнали смерть тисячі військових в «іловайському котлі»
У Раді визнали смерть тисячі військових в «іловайському котлі»

Про це на засіданні Тимчасової слідчої комісії з розслідування трагічних подій, які призвели до загибелі та полону бійців добровольчих батальйонів, а також ЗСУ під Іловайськом Донецької області, повідомив голова комісії, народний депутат Андрій Сенченко, передає НБН.

«Якщо говорити про кількість втрат, а це те, що приховується найбільше, то загальна кількість загиблих, поранених і померлих від ран, становить близько 1 тис. осіб. Це у всіх епізодах іловайської трагедії», - сказав він.

Нагадаємо, в кінці серпня українські військові та добровольчі батальйони потрапили в оточення в Іловайську Донецької області, підкріплення так і не надійшло. Російські війська обстріляли коридор, по якому за домовленістю мали виходити українські бійці. Точних офіційних даних про загиблих і поранених в «іловайському котлі» досі не було.

Як повідомляв ДеПо, за словами міністра оборони Валерія Гелетея, при виході з Іловайська в кінці серпня загинули 108 бійців Збройних Сил України. Уже на початку жовтня, на засіданні слідчої комісії Ради начальник штабу батальйону спеціального призначення «Донбас» В'ячеслав Власенко назвав чотири причини цієї трагедії.