Рада перенесла засідання. Голосів за зміни до держбюджету немає - ЗМІ

Позачергове засідання Верховної Ради, яке мало розпочатися сьогодні о 16:00, перенесене на годину
Depo.Влада
2 березня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Рада перенесла засідання. Голосів за зміни до держбюджету немає - ЗМІ
Рада перенесла засідання. Голосів за зміни до держбюджету немає - ЗМІ

Верховна Рада відклала початок позачергового засідання на 17:00, хоча консультації депутатських фракцій і груп тривають, пише «Деловая столица».

За інформацією джерел видання, у парламенті наразі достатньої кількості голосів за зміни до держбюджету немає. Консультації з цього питання тривають.

Водночас, зазначило джерело, може так статися, що засідання сьогодні не відбудеться, його перенесуть на завтра, коли, можливо, буде достатня кількість голосів.

Зауважимо, що в парламенті до великого плакату, що нагадує про те, що українська льотчиця Надія Савченко голодує вже 80-й день, додалася вимога про відставку голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Також біля трибуни парламенту перебуває близько десяти народних депутатів.

Як повідомляв depo.ua, 27 лютого голова Верховної Ради України Володимир Гройсман підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання Верховної Ради України восьмого скликання» у понеділок, 2 березня. Згідно з розпорядженням позачергове засідання мало розпочатися о 10:00, потім його перенесли на 16:00.

Нагадаємо, на сьогоднішньому позачерговому засіданні депутати мають розглянути законопроект про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік, щоб отримати кредит від МВФ, а також кілька супутніх проектів.