В прокуратурі кажуть, що ніякої справи проти Гонтарєвої не відкривали

У прокуратурі міста Києва спростували відкриття кримінального провадження щодо голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтарєвої
Depo.Влада
17 квітня 2015 19:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби столичної прокуратури, передає depo.ua.

"Відомості, які були поширені в деяких ЗМІ щодо відкриття кримінального провадження щодо голови Нацбанку, не відповідають дійсності", - сказано в повідомленні.

"Повідомляємо, що слідчим відділом прокуратури міста Києва проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за попередньою правовою кваліфікацією: ч. 2 ст. 364 КК України, за зверненням народних депутатів України Полякова М. А. і Барни С. С. щодо можливих неправомірних дій посадових осіб Національного банку України при проведенні грошово-кредитної політики та з інших питань", - уточнили в прокуратурі.

У прес-службі також підкреслили, що досудове розслідування здійснюється за фактом можливих зловживань з боку службовців НБУ, а не стосовно конкретних осіб.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба міжфракційного об'єднання "Депутатський контроль" поширила інформацію про те, що прокуратура міста Києва відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем) проти Гонтарєвої і службових осіб НБУ.