В Полтаві депутати влаштували бійку з "сексуальними ігрищами" (ВІДЕО)

Сьогоднішнє засідання сесії Полтавської міської ради завершилося, так і не почавшись
Depo.Влада
10 липня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua
В Полтаві депутати влаштували бійку з "сексуальними ігрищами" (ВІДЕО)
В Полтаві депутати влаштували бійку з "сексуальними ігрищами" (ВІДЕО)

Активісти народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Каплін, що перед тим мітингували біля входу до Міськради, прорвалися до сесійної зали і зайняли місця депутатів. Згодом прийшов народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Каплін, якого не пускали через центральний вхід, то ж депутат міської ради Олександра Шамота відкрив для нього бокові двері.

Одразу ж між Капліним та мером Полтави Олександром Мамаєм виник конфлікт, який з словесних дій переріс у штовханину, що тривала близько 20 хвилин. За словами кореспондента, під час з'ясування стосунків Мамай тихенько, на вухо в Капліну запропонував, щоб той "відсмоктав в нього". А також назвав Капліна "проектом Льовочкіна". Штовханина розповсюдилася у всій залі, активісти полізли на столи.

Також Мамай викликав міліцію, проте втрутитися в конфлікт вона не змогла, оскільки входи до сесійної зали були заблоковані.

Згодом Мамай покинув сесійну залу та замкнувся у себе в кабінеті (за іншими даними - в кабінеті заступника В'ячеслава Стеценка). Депутати роботу сесії так і не розпочали.

Після того, як мер закрився у своєму кабінеті, громада невпинно стукала до нього з вимогою вийти до людей.

Народний депутат Сергій Каплін, який перед тим в сесійній залі влаштував штовханину з мером, викликав МНС та швидку, посилаючись на те, що міському голові стало зле. Про це йому нібито сказав сам Мамай.

В Полтаві депутати влаштували бійку з "сексуальними ігрищами" (ВІДЕО) - фото 1

Втім, МНСникам не довелося відкривати двері, оскільки міський голова відчинив їх самостійно. Мер спустився у внутрішній двір будівлі міськради, за ним погналися Сергій Каплін, міський депутат Олександр Шамота, а також активісти та представники громадськості.В Полтаві депутати влаштували бійку з "сексуальними ігрищами" (ВІДЕО) - фото 2

Згодом події перемістились на вулицю, куди вийшли обидва учасники бійки. Олександр Мамай намагався затягнути Капліна за руку до автомобіля та говорив, що на його роті сперма.  

Потім Мамай пересів на сидіння водія та завів автомобіль. Громада стала перед машиною і не давала можливості проїхати. Проте автомобіль все-таки рушив. Люди кинулися врозтіч, на капоті опинився Олександр Шамота, пише Полтава.depo.ua.

Різко загальмувавши, автомобіль Мамая скинув депутата міської ради і той покотився по асфальту. Шамота розірвав одяг та робив руки до крові. Згодом виявили ще одного потерпілого: пенсіонер. Він ударився головою.

Одразу після катання на капоті депутата міської ради Олександра Шамоти, нардеп Каплін запропонував правоохоронцям, що прибули на місце ДТП, перевірити міського голову на наявність заборонених препаратів в крові.

Олександра Шамоту із розірваним одягом та розбитою рукою швидка відвезла до лікарні. А Олександра Мамая забрали для огляду в наркодиспансер.

Невдовзі міський голова Олександр Мамай розповів, що його хотіли витягти із машини для вчинення розправи над ним.

Також мер повідомив, що погано пригадує, хто був за кермом автомобіля, коли він збив депутата міської ради Олександра Шамоту. Останній, у свою чергу, заявляє, що Мамай вчинив спробу замаху на його життя. Внаслідок зіткнення із машиною мера у Шамоти розірвані штани, рубашка та злегка поранена рука. Принаймні, після зіткнення депутат міськради побіг слідом за машиною.

Трохи оговтавшись Олександра Мамай зміг дати більш конструктивний коментар. За його словами, проект рішення про зниження тарифів був готовий і його планувалося оприлюднити на кінець сесії.

"Очевидно, Каплін та його комнада дізналися і вирішили продемонструвати це громадськості як їх вимогу на початку сесії", - розповів Олександра Мамай.
Крім того, мер врешті пояснив, чому сидячи на пасажирському сидінні авто постійно називав Капліна Льовочкіним. За його словами, Каплін надто часто змінює політичну орієнтацію: партія "УДАР", потім "БПП", а тепер працює під покровительством Сергія Льовочкіна.
Що стосується сесії, яка сьогодні так і не відбулася, то мер пообіцяв обдзвонити депутатів, і як тільки вони повідомлять про свою готовність, сесія відбудеться.

Мітки: