В Польщі поширюється фейк про віце-прем'єра Климпуш-Цинцадзе і геноцид

Польські ЗМІ поширили фейкову заяву про геноцид, нібито розповсюджену віце-прем'єром з питань європейської інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе
Depo.Влада
12 липня 2016 18:53
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Поляки з їхнім Аушвіцем та Треблінкою мають бути останніми, хто звинувачують нас в геноциді", - йдеться в заяві на фейковій сторінці Климпуш-Цинцадзе  у "Твіттері".

"З огляду на те, що цей фейк активно поширюється на російських ресурсах (а саме звідти підхоплений, на жаль, і на польські), то нескладно здогадатися, хто за цим стоїть і кому вигідно сварити нас з поляками", - наголосила вона.

"Чітко хочу повідомити - ніколи, за жодних обставин, не могла сказати цього бруду", - додала віце-прем'єр.

Нагадаємо, 7 липня Верхня палата польського парламенту (Сенат) ухвалила постанову щодо Волинської трагедії У резолюції сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв "геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої".

Довідка: Найбільш резонансною подією польсько-українського протистояння у Другій світовій війні була Волинська трагедія (або, як кажуть поляки, Волинська різанина) обопільна різанина, влаштована колишніми громадянами Речі Посполитої Польської української національності, римо-католиками та православними (а не греко-католиками) за конфесійною приналежністю. Юридична відповідальність за цей злочин, згідно діючих на той момент норм міжнародного права, має німецька окупаційна адміністрація Рейхскомісаріату "Україна" та особисто її керівник, нацистський злочинець Еріх Кох.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада