ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В парламенті Австралії створили групу дружби з Україною

У Федеральному парламенті Австралії 45-го скликання створили групу дружби з Україною

Depo.Влада
12 серпня 2017 23:50
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ", до складу групи увійшли 30 парламентаріїв на чолі з представником правлячої Ліберальної партії Крісом Крюзером.

Заступником стала сенатор від опозиції Катрина Білик. Серед інших впливових членів групи - спікер Палати представників Федерального парламенту Австралії Тоні Сміт, президент Сенату Стефан Перрі, тіньовий міністр закордонних справ Пенні Вонг та інші.

Очікується, що офіційний урочистий захід із започаткування діяльності групи за участю Посольства України в Австралії та Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА) відбудеться в австралійському парламенті вже найближчим часом.

"Австралійсько-українська група починає працювати у дуже потрібний час. Її формування, безумовно, є поштовхом для двосторонніх відносин між Україною та Австралією, а також для зміцнення співпраці між ними. Формування групи розглядається як символ підтримки Австралією України у процесі проведення реформ та боротьби проти російської агресії", -сказав голова СУОА Стефан Романів.

У зв'язку із створенням групи СУОА закликало австралійських українців звертатися до депутатів федерального парламенту від своїх округів, інформувати їх про створення австралійсько-української парламентської групи та заохочувати вступати до об'єднання.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада