В ПАРЄ підтримали проект резолюції щодо України, - нардеп

Політичний комітет ПАРЄ підтримав проект резолюції щодо "Політичних наслідків конфлікту в Україні"
Depo.Влада
21 червня 2016 20:26
ФОТО: depo.ua

Про це у Фейсбуці повідомила народний депутат від фракції БПП Світлана Заліщук, передає depo.ua.

"Політичний комітет ПАРЄ підтримав проект резолюції щодо "Політичних наслідків конфлікту в Україні", підготовлений нашим другом – депутатом з Чехії Крістіною Зеленковою. Нам вдалося відбити кілька деструктивних поправок від соціалістів з Нідерландів", - написала вона.

За її словами, цей документ оцінює ситуацію в Україні в продовження трьох резолюцій, ухвалених ПАРЄ в 2014 і 2015 роках, які наклали санкції на російську делегацію.

Заліщук відзначила, що резолюція, серед іншого, нагадує про порушення територіальної цілісності та суверенітету України, анексію Криму з боку Росії та її підтримку сепаратистів, звертає увагу на погіршення ситуації в Криму з правами людини та репресивні заходи щодо кримських татар, нагадує Росії про її зобов’язання в рамках Мінських угод.

Також резолюція вітає звільнення Савченко, Афанасьєва та Солошенка і закликає до звільнення всіх інших заручників. У документі висловлено занепокоєння, що російські дії в рамках конфлікту підірвали стабільність та безпеку на всьому континенті та окремо згадується, що дискусія про санкції ділить Європейський Союз та загрожує його єдності.

Депутат повідомила, що резолюція має бути проголосована Асамблеєю.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада