В ООН застерігають Україну від зриву термінів електронного декларування

Можлива затримка із запуском електронного декларування як ключової умови запровадження безвізового режиму для громадян України неприпустима
Depo.Влада
3 серпня 2016 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві Програми розвитку ООН, опублікованій на  сайті організації.

Там нагадали, що програмний комплекс із збирання, збереження та обробки електронних декларацій українських посадовців був розроблений за фінансування Програми розвитку ООН та згодом переданий у власність Національної агенції із запобігання корупції.

"Система є... зобов’язанням України перед низкою міжнародних партнерів та розглядається як наріжний камінь процесу реформ… Функціональність цього програмного забезпечення була підтверджена цілою низкою тестів та випробувань, в тому числі за участі посадових осіб НАЗК та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку)", - нагадали в ПР ООН.

Ця заява організації з’явилася у відповідь на останні дані про те, що Україна порушила графік підготовки до запуску системи електронного декларування.

Нагадаємо, що Київ обіцяв запустити систему до 15 серпня, однак цей термін може бути зірваний через проблеми із затвердженням атестату на систему захисту. Проблеми виникли з боку двох згаданих інституцій - Держспецзв’язку та НАЗК.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада