В ООН ухвалили резолюцію щодо боротьби з екстремізмом

Рада ООН з прав людини ухвалила першу резолюцію з прав людини та боротьби з насильницьким екстремізмом, яка закликає держави протидіяти тероризму й одночасно дотримуватися прав людини
Depo.Влада
2 жовтня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Проект резолюції під назвою "Права людини і попередження і боротьба з насильницьким екстремізмом" був представлений Раді ООН групою з 44 країн, включаючи США, Францію, Великобританію, Туреччину та Україну, передає depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

За документ проголосували 37 держав, 7 утрималися, 3 країни висловилися проти.

Виступаючи перед журналістами за підсумками голосування, один із співавторів резолюції, постпред Туреччини при відділенні ООН у Женеві Мехмет Ферден Чарикчі заявив, що її прийняття є "історичною подією для РПЛ ООН і робить значний внесок у захист прав людини і боротьбу із екстремізмом ".

Резолюція, зокрема, підкреслює, що насильницький екстремізм не може бути асоційований з будь-якою релігією, етносом чи національністю. Вона також закликає держави розробляти механізми з боротьбі з тероризмом, які були б у межах міжнародного права, включаючи гуманітарне право і закони про біженців та права людини.

Більше про світові новини читайте в рубриці Світ.depo.ua