В окупованому Криму хочуть ще один референдум

В окупованому Севастополі одночасно з думськими виборами може відбутися референдум про введення прямих виборів губернатора
Depo.Влада
14 червня 2016 07:27
ФОТО: depo.ua

З пропозицією провести референдум до кандидата в депутати Держдуми від Партії зростання і члена регіонального штабу ОНФ Олега Ніколаєва звернувся екс-спікер "законодавчих зборів Севастополя" Олексій Чалий, передає depo.ua з посиланням на "Комерсант".

Пропозиція Чалого була озвучена в минулий понеділок в ефірі програми телеканалу НТС, в якій Ніколаєв є ведучим, а Чалий став першим гостем програми.

У бесіді з видання Ніколаєв підтвердив бажання організувати референдум. "Зараз ми готуємо клопотання про реєстрацію ініціативної групи "Служу Севастополю" в місцевий виборчком. Після цього ми почнемо збирати підписи - за законом це не менше 2% від кількості виборців, тобто близько 10 тис. підписів". Потім виборчком їх перевірить і звернеться в закзбори, які вже приймуть рішення про проведення референдуму.

"Зібрати необхідну кількість підписів - завдання цілком здійсненне, враховуючи настрій севастопольців", - заявив Ніколаєв.

"Губернатор" Севастополя Сергій Меняйло заявив виданню, що про ініціативу з референдуму "поки нічого не знає". Спочатку Меняйло підтримував ідею переходу до прямих виборів губернатора, проте в лютому змінив свою точку зору.

У березні цього року депутати "законодавчих зборів" Севастополя відхилили поправку до статуту міста про перехід до процедури прямих виборів губернатора Севастополя.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада