Окружний адміністративний суд Києва очолила людина Ківалова

На зборах суддів Окружного адміністративного суду міста Києва головою суду обрано Павла Вовка
Depo.Влада
30 березня 2015 11:36
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у прес-службі суду.

"30 березня 2015 року відбулись збори суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, де шляхом таємного голосування було обрано голову суду. 45 із 46 присутніх суддів ОАСК віддали свій голос за П. Вовка", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, змінами до Закону України "Про судоустрій та статус суддів", які набрали чинності 28 березня цього року, встановлено новий порядок обрання суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад.

За новим порядком голова місцевого суду обирається на посаду строком на два роки, але не більш як на строк повноважень судді, шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у відповідному суді.

Раніше Вовк був помічником народного депутата України Сергія Ківалова. Він також вже очолював Окружний адмінсуд Києва.

Нагадаємо, в лютому в Окружному адміністративному суді р. Києва проходили слідчі дії. Як виявилося, судді цього суду примудрялися якимось незбагненним чином насолоджуватися життям за кордоном і при цьому приймати судові рішення, виносити вироки. Про що є відповідна інформація Державної прикордонної служби.
Зазначені слідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) і ч. 1 ст. 366 (Службова підробка) Кримінального кодексу України.

Мітки: суд, Київ