В Одесу ввели бойову техніку, щоб запобігти терактам (ФОТО)

Сьогодні в центр Одеси стягують додаткові сили армії і правоохоронних структур, зокрема й спецпідрозділи
Depo.Влада
1 травня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua
В Одесу ввели бойову техніку, щоб запобігти терактам (ФОТО)
В Одесу ввели бойову техніку, щоб запобігти терактам (ФОТО)

Очевидці повідомляють про пересування військової техніки, озброєних військовослужбовців Національної гвардії України, яких бачили в різних районах Одеси та її передмістях, передає depo.ua з посиланням на "Думскую".

У СБУ розповили, що, за наявними у спецслужби даними, "окремі радикально налаштовані громадяни і групи, маючи власні погляди на історичні події, ідеологічні та політичні вподобання, виношують плани дестабілізувати ситуацію в місті під час масових заходів з вшанування пам'яті жертв торішньої трагедії (2 травня, - ред.) та Другої світової війни".

Для запобігання можливим терористичним проявам і будь-яким провокаціям співробітники всіх силових структур - МВС, СБУ, НГУ - працюють в посиленому режимі.

"До Одеси прибули досвідчені фахівці центрального управління СБ України, в тому числі і ті, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни. Очолює їх керівник Антитерористичного центру при СБУ. З метою підвищення ефективності та мобільності проведення контртерористичних заходів із зони АТО в місто прибула бойова техніка спецпідрозділів Служби", - наголошується в повідомленні СБУ.

Силовики звернулися до громадян з проханням поставитися до посилених заходів безпеки з розумінням: "Це життя, здоров'я та безпека кожного з вас".

"У разі виявлення зброї, засобів ураження, вибухових пристроїв чи інших підозрілих предметів, а також за наявності інформації про факти прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, інформації про плани щодо здійснення терористичної, диверсійної чи іншої протиправної діяльності просимо телефонувати на телефонну гарячу лінію УСБУ в Одеській області - 725 33 23 - або за телефоном 102. Конфіденційність гарантуємо", - повідомляють контррозвідники.

За неофіційними даними, зараз в Одесі знаходиться понад половина співробітників Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ (група "Альфа").

Нагадаємо, в ході заворушень 2 травня  2014 року в Одесі загинули 48 людей і 247 постраждали. В результаті зіткнень сепаратистів і проукраїнських активістів в Одесі був знищений табір Антимайдану на Куликовому полі і згорів Будинок профспілок.

У січні в СБУ заявили, що одеська трагедія 2 травня організована спецслужбами Росії