В Одесі сміються над новою нісенітницею російської пропаганди

В одеській єврейській громаді спростовують інформацію російської газети «Известия» про побиття місцевих євреїв представниками партії «Правий сектор»
Depo.Влада
8 жовтня 2014 05:02
ФОТО: depo.ua
В Одесі сміються над новою нісенітницею російської пропаганди
В Одесі сміються над новою нісенітницею російської пропаганди

Про це повідомляє «Думская», передає ДеПо.

Річ у тім, що «Известия» нещодавно опублікували статтю «Правий сектор» оголосив війну євреям в Одесі», у якій дехто Михайло Майман, який нібито є одним із лідерів єврейської громади міста, стверджує, що «тільки за минулий місяць бойовики «Правого сектора» жорстоко побили більше 20 євреїв». При цьому він посилається на дані співробітників РВВС Суворовського району Одеси. Всього ж в області нібито зафіксовано ще 36 випадків грабежів і побиттів людей «Правим сектором».

Однак справжній прес-секретар одеської єврейської громади Болеслав Капулкін розсміявся, почувши таку інформацію.

«Звісно ж, це нісенітниці. Нападів на членів громади останнім часом не було. Крім того, особи з прізвищем Майман немає не тільки серед лідерів громади та інших єврейських організацій міста, а й серед їхніх членів і взагалі в Одесі», - сказав він.

Спростовують інформацію «Известий» і в міліції: факти, викладені в статті, є вигадкою від початку і до кінця.

До речі, раніше представники «Правого сектора» та єврейської громади Одеси навіть проводили спільні акції. Наприклад, на початку квітня вони прибрали антисемітські графіті з одеських вулиць.

Фото: dumskaya.net, izvestia.ru.